Performance GT Orë me disque

129.95

Drift Tuning Orë me disque
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
14 ditë e drejta e kthimit
Schwarz
Silber
Rot
Blau
Gelb
Grün
Clear

Performance GT Orë me disque

Disku DriftElement Performance GT Orë me është i pari që hyn në garë dhe bën përshtypje me një pamje të vërtetë në origjinal! Sigurojeni orën me buzë krejt të re me karakter akordues drejt shtëpisë.
Ju mund të prisni një përbërje materialesh me cilësi të lartë që pasqyron saktësinë dhe cilësinë e punimit të makinave sportive dhe mekanikës dhe e bën këtë Performance GT Orë me disque një element unik drift.

Cilësia DriftElement

Në themelimin e DriftElement, ne kemi vendosur të krijojmë ora unike. Dashuria për makinat dhe orët është shumë e rëndësishme për ne, siç është premtimi ynë për cilësinë. Që në fillim, ekipi ynë dëshironte të zhvillonte dhe të shiste produkte me cilësi të lartë që garantohen të jenë të rehatshme për t’u veshur dhe gjithashtu të duken të shkëlqyera.

Max & Uwe
Themeluesi i DriftElement

Mbështetja e startup-eve të reja

A jeni të interesuar për orët inovative që jo të gjithë i kanë?

Dëshironi të përfshiheni në procesin e prodhimit? Atëherë keni të drejtë me ne! Ne jemi një start-up i themeluar në vitin 2020 dhe do të përmbushim dëshirat tuaja për orën tuaj individuale.

DriftElement Garantie

Innerhalb der Garantiezeit beseitigen wir alle Mängel deines Produktes unentgeltlich, soweit sie auf Material- und Fertigungsfehlern beruhen.

Schnelle Lieferung

Kaum bei DriftElement bestellt, schon sind deine Produkte bei dir. Die Lieferung erfolgt innerhalb von 1-3 Tagen, der Versand läuft direkt über uns.

Detaje teknike

  • Kuarci japonez (bateritë përfshihen)
  • Rregullimi i kornizave me dy drejtime
  • rezistencë ndaj ujit 3 atm
  • Mbyllja e kllapave: mbajtje e sigurt falë mbylljes prej çeliku inox
  • Ryzylyk i rregullueshëm (16+ cm)
  • Dizajn tredimensional i buzës

Informacion për madhësinë

  • diametri i kasës: 43 mm
  • trashësia e kasës: 12 mm
  • Gjatesia e byzylykut: 16 cm / mund te shkurtohet ne 12 cm
  • Gjerësia e byzylykut: 20 mm

çelik inox

Elementet e orës së buzës janë prej çeliku inox: një material që karakterizohet nga qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e tij.
Ju jep një ndjesi të veçantë. Sepse çeliku inox arrin një fortësi prej 200 deri në 240 Vickers në shkallën Vickers dhe për këtë arsye është relativisht i fortë në krahasim me arin.

Gjatesia e byzylykut

Ryzylyku ​​i lidhjes është i rregullueshëm në madhësi dhe përshtatet pothuajse me çdo kyç. Lidhjet individuale të lëvizshme lejojnë që byzylyku ​​të shkurtohet nga gjatësia e tij origjinale prej 16 cm në 12 cm. Për këtë arsye, perimetri i orës duke përfshirë kutinë është midis 16 dhe 21 cm.

Xhami mineral

Kapaku është prej xhami mineral të ngurtësuar. Është një gotë kristali, e cila mbron në mënyrë efektive nga gërvishtjet dhe pastrohet lehtë. Xhami është shumë i qëndrueshëm dhe i pathyeshëm dhe lejon që detajet e buzës të shihen qartë.


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “Performance GT Orë me disque”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Gehäuse Farbe

Schwarz, Silber

Zeiger und Bremssattel Farbe

Rot, Blau, Gelb, Grün