DriftElement Select

299.00599.00

1. buzë
2. Strehimi
3. caliper dhe tregues
4. orar
5. byzylyk
FINISH YOUR ORDER:

Buza juaj nuk është përfshirë? Pastaj na kontaktoni këtu për buzën tuaj të dëshiruar si orë!

-Prodhuar ne Gjermani
– Idetë individuale të dizajnit
– Punuar me dorë
– Personi kontaktues personal

Cilësia DriftElement

Në themelimin e DriftElement, ne kemi vendosur të krijojmë ora unike. Dashuria për makinat dhe orët është shumë e rëndësishme për ne, siç është premtimi ynë për cilësinë. Që në fillim, ekipi ynë dëshironte të zhvillonte dhe të shiste produkte me cilësi të lartë që garantohen të jenë të rehatshme për t’u veshur dhe gjithashtu të duken të shkëlqyera.

Max & Uwe
Themeluesi i DriftElement

Mbështetja e startup-eve të reja

A jeni të interesuar për orët inovative që jo të gjithë i kanë?

Dëshironi të përfshiheni në procesin e prodhimit? Atëherë keni të drejtë me ne! Ne jemi një start-up i themeluar në vitin 2020 dhe do të përmbushim dëshirat tuaja për orën tuaj individuale.

DriftElement Garantie

Innerhalb der Garantiezeit beseitigen wir alle Mängel deines Produktes unentgeltlich, soweit sie auf Material- und Fertigungsfehlern beruhen.

Schnelle Lieferung

Kaum bei DriftElement bestellt, schon sind deine Produkte bei dir. Die Lieferung erfolgt innerhalb von 1-3 Tagen, der Versand läuft direkt über uns.

Movement

Automatik, Kuarci

There are no reviews yet.

Be the first to review “DriftElement Select”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *