DriftElement Kuti dhurate

29.95

Drift Tuning Orë me disque
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
E drejta e zgjatur e kthimit deri më 31 dhjetor 2022

S’ka stok

DriftElement Kuti dhurate

Dëshironi t’i bëni të dashurve tuaj një trajtim të veçantë?

Falë kutisë sonë të dhuratave me cilësi të lartë dhe praktike, ju mund ta paketoni dhuratën tuaj me stil!

Nëse ora e dorës qëndron në shtëpi, ajo mund të parkohet në kutinë tonë origjinale të orës dhe të mbahet e sigurt atje.

Kjo kuti dhuratë është shtesa e përsosur dhuratë për të gjitha modelet e orëve.

✓ Kuti dhuratash elegante e orës
✓ në të zezë klasike me detaje logo argjendi
✓ E përshtatshme për të gjitha modelet e orëve
✓ Përmasat: H: 8.5cm, W: 15cm, D: 15cm


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “DriftElement Kuti dhurate”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg