DriftElement Kapuç

69.95

Garancia e kënaqësisë
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
14 ditë e drejta e kthimit
Größe S
Größe M
Größe L
Größe XL
Größe XXL
Größe XXXL
Clear

Ekskluzivisht për ju: këllëfi ynë DriftElement!

Kupula me cilësi të lartë dhe komode është veshja perfekte për çdo sezon. Cilësia bind me pambuk të trashë 320 g/m² për veshje shumë komode! Nga prodhimi ynë me prerje unike, qëndisje me cilësi të lartë dhe fokus të veçantë te qëndrueshmëria.

Kombinimi fisnik i ngjyrave të artë dhe të zezë duket shumë harmonik dhe mund të kombinohet lehtësisht. Pika kryesore është qëndisja e madhe DriftElement në anën e pasme.

Një gjë e domosdoshme për të gjithë fansat e DriftElement.

Fakulat me kapuç janë më të mëdhenj: Max në foto mban një madhësi M në 183 cm dhe peshon rreth 80 kg.

  • 70% pambuk 30% poliester
  • Gramazhi: 320 g/m²
  • Kapuç me kordon tërheqje
  • Xhepi i kangurit
  • Përshtatje e rregullt
  • Mëngë të gjata
  • Uniseks
  • E zezë
  • S - 3XL


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “DriftElement Kapuç”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Größe

Größe S, Größe M, Größe L, Größe XL, Größe XXL, Größe XXXL