DriftElement Bluzë

34.95

Garancia e kënaqësisë
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
14 ditë e drejta e kthimit
Größe S
Größe M
Größe L
Größe XL
Größe XXL
Größe XXXL
Clear

Ekskluzivisht për ju: Bluza jonë DriftElement!

Cilësia bind me 170 g/m² 100% pambuk për veshje shumë komode! Nga prodhimi ynë me prerje unike, qëndisje me cilësi të lartë dhe fokus të veçantë te qëndrueshmëria.

Në pjesën e përparme, një qëndisje delikate por elegante logoje në ngjyrë ari dhe të bardhë në anën e zemrës. Në anën e pasme, qëndisja e madhe dhe me cilësi të lartë në ar në të zezë të pasur e bën këtë bluzë një tërheqëse absolute!

Një gjë e domosdoshme për të gjithë fansat e DriftElement.

Bluzat janë më të mëdha: Max ka veshur një madhësi M në foto, është 183 cm dhe peshon rreth 80 kg.

  • 100% pambuk
  • Gramazh: 170 g/m²
  • përshtatje e rregullt
  • Qafa e këmbës
  • Mëngë të shkurtra
  • uniseks
  • E zezë
  • S – 3XL


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “DriftElement Bluzë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Größe

Größe S, Größe M, Größe L, Größe XL, Größe XXL, Größe XXXL