DriftElement Bluzë me mëngë

44.95

Garancia e kënaqësisë
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
14 ditë e drejta e kthimit
Größe S
Größe M
Größe L
Größe XL
Clear

Ekskluzivisht për ju: Këmisha jonë me polo DriftElement!

Cilësia bind me 200 g/m² 100% pambuk për rehati shumë komode gjatë veshjes! Nga prodhimi ynë me prerje unike, qëndisje me cilësi të lartë dhe fokus të veçantë në qëndrueshmëri.

Në pjesën e përparme është një qëndisje delikate e artë me logon tonë të njohur DriftElement. Me përshtatjen e saj bashkëkohore, bluza polo me mëngë të shkurtra tregon linja të qarta dhe e bën këtë këmishë një domosdoshmëri për të gjithë fansat e DriftElement!

Këmisha me mëngë DriftElement është e bërë nga pike pambuku dhe bind me dizajnin e saj sportiv dhe është shumë ajrosëse për shkak të strukturës si vafle.

Këmisha me mëngë janë më të mëdha: Max mban një madhësi M në foto në 180 cm dhe përafërsisht. 80 kg peshë trupore.

Detajet e produktit:

  • 100% pambuk
  • Gramazh: 200 g/m²
  • Pique pambuku me cilësi të lartë
  • përshtatje e rregullt
  • Jakë polo me çarçafë me butona
  • Mëngë të shkurtra
  • uniseks
  • E bardhë
  • S - XL


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “DriftElement Bluzë me mëngë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Größe

Größe S, Größe M, Größe L, Größe XL