Drift Orë me disque

89.95

Drift Tuning Orë me disque
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
E drejta e zgjatur e kthimit deri më 31 dhjetor 2022
Schwarz
Silber
Rot
Blau
Grün
Silber
Clear

Drift Orë me disque

DriftElement Orë me disque bën që zemra e çdo dashamirës të motorsportit të rrahë më shpejt. Kjo orë dore kombinon përsosmërinë teknike, vëmendjen ndaj detajeve dhe dizajnin realist të buzës në një produkt në korsinë e shpejtë.

Sepse vetëm pamja nuk është gjithçka: ajo që ka rëndësi është performanca. Një përbërje materialesh me cilësi të lartë pasqyron saktësinë dhe përpunimin cilësor të makinës sportive dhe mekanikës dhe e bën këtë orë dore të sportit motorik një DriftElement të klasit të parë.

Detaje teknike

  • Kuarci japonez (bateritë përfshihen)
  • Rregullimi i kornizave me dy drejtime
  • rezistencë ndaj ujit 3 atm
  • Mbyllja e kllapave: mbajtje e sigurt falë mbylljes prej çeliku inox
  • Ryzylyk i rregullueshëm (16+ cm)
  • Dizajn tredimensional i buzës

Informacion për madhësinë

  • diametri i kasës: 43 mm
  • trashësia e kasës: 12 mm
  • Gjatesia e byzylykut: 16 cm / mund te shkurtohet ne 12 cm
  • Gjerësia e byzylykut: 20 mm

çelik inox

Elementet e orës së buzës janë prej çeliku inox: një material që karakterizohet nga qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria e tij.
Ju jep një ndjesi të veçantë. Sepse çeliku inox arrin një fortësi prej 200 deri në 240 Vickers në shkallën Vickers dhe për këtë arsye është relativisht i fortë në krahasim me arin.

Gjatesia e byzylykut

Ryzylyku ​​i lidhjes është i rregullueshëm në madhësi dhe përshtatet pothuajse me çdo kyç. Lidhjet individuale të lëvizshme lejojnë që byzylyku ​​të shkurtohet nga gjatësia e tij origjinale prej 16 cm në 12 cm. Për këtë arsye, perimetri i orës duke përfshirë kutinë është midis 16 dhe 21 cm.

Xhami mineral

Kapaku është prej xhami mineral të ngurtësuar. Është një gotë kristali, e cila mbron në mënyrë efektive nga gërvishtjet dhe pastrohet lehtë. Xhami është shumë i qëndrueshëm dhe i pathyeshëm dhe lejon që detajet e buzës të shihen qartë.


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “Drift Orë me disque”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Gehäuse Farbe

Schwarz, Silber

Zeiger und Bremssattel Farbe

Rot, Blau, Grün, Silber