Byzylyk lëkure Zi – E kuqe

24.95

Drift Tuning Orë me disque
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
14 ditë e drejta e kthimit

DriftElement Byzylyk lëkure

Rripi ynë prej lëkure në ngjyrë të zezë është një theks absolut në kyçin e dorës së bashku me një orë buzë.

E thjeshtë, sportive dhe elegante. Nuk ka rëndësi se me cilën veshje, nëse është një look biznesi apo casual me xhinse dhe një bluzë. Falë një mbërthyese me çlirim të shpejtë, të gjithë byzylykët tanë mund të zëvendësohen brenda pak sekondash.


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “Byzylyk lëkure Zi – E kuqe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg