Automatike Nitro Orë me disque

349.95

Garancia e kënaqësisë
Shikoni lëvizjen: Miyota 8n24
kristal safiri
Përveç kësaj, byzylyk rrjetë me cilësi të lartë
Transporti nga Gjermania
Transporti falas
14 ditë e drejta e kthimit

Automatic Nitro Orë me disque

Frymëzuar nga Nitro Orë me disque tonë bestseller, këtu ju pret një përbërje materialesh me cilësi të lartë, e cila ka stilin e saj individual dhe të pagabueshëm.

Dizajni elegant, i përjetshëm dhe në të njëjtën kohë sportiv është një deklaratë me çdo veshje! Një kombinim i precizitetit dhe cilësisë i jep Automatike Nitro Orë me disque karakterin e saj unik dhe të dallueshëm për një DriftElement të Champions League!

Merr Automatike Nitro Orë me disque tani dhe merr motorsport të klasit të lartë në kyçin tënd

Cilësia DriftElement

Në themelimin e DriftElement, ne kemi vendosur të krijojmë ora unike. Dashuria për makinat dhe orët është shumë e rëndësishme për ne, siç është premtimi ynë për cilësinë. Që në fillim, ekipi ynë dëshironte të zhvillonte dhe të shiste produkte me cilësi të lartë që garantohen të jenë të rehatshme për t’u veshur dhe gjithashtu të duken të shkëlqyera.

Max & Uwe
Themeluesi i DriftElement

Mbështetja e startup-eve të reja

A jeni të interesuar për orët inovative që jo të gjithë i kanë?

Dëshironi të përfshiheni në procesin e prodhimit? Atëherë keni të drejtë me ne! Ne jemi një start-up i themeluar në vitin 2020 dhe do të përmbushim dëshirat tuaja për orën tuaj individuale.

DriftElement Garantie

Innerhalb der Garantiezeit beseitigen wir alle Mängel deines Produktes unentgeltlich, soweit sie auf Material- und Fertigungsfehlern beruhen.

Schnelle Lieferung

Kaum bei DriftElement bestellt, schon sind deine Produkte bei dir. Die Lieferung erfolgt innerhalb von 1-3 Tagen, der Versand läuft direkt über uns.

ndryshim qëndrimi nën 50 sek
koha e funksionimit 42 orë
frekuenca e dridhjeve 21600 në orë
Bizhuteritë 21 copë
funksionin Mbështjellje automatike dhe manuale
3 duar
skeletizimi


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “Automatike Nitro Orë me disque”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Gehäuse Farbe

Schwarz, Silber