Automatike Motorsport Orë me disque

299.95

Garancia e kënaqësisë
Shikoni lëvizjen: Miyota 8n24
kristal safiri
I kufizuar në 150 copë
Përveç kësaj, një rrip lëkure me cilësi të lartë
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
E drejta e zgjatur e kthimit deri më 31 dhjetor 2022
Schwarz
Silber
Clear

Automatic Motorsport Orë me disque

Me diskun e Automatike Motorsport Orë me disque, ju prezantojmë orën tonë të parë automatike! Frymëzuar nga Motorsport Orë me disque tonë bestseller, këtu ju pret një përbërje materialesh me cilësi të lartë, e cila ka stilin e saj individual dhe të pagabueshëm.

Dizajni elegant, i përjetshëm dhe në të njëjtën kohë sportiv është një deklaratë me çdo veshje! Një kombinim i precizitetit dhe cilësisë i jep Automatike Motorsport Orë me disque karakterin e saj unik dhe të dallueshëm për një DriftElement të Champions League!

Ky DriftElement ekskluziv është i kufizuar në vetëm 150 copë dhe nuk do të prodhohet më në këtë formë!

Merr Automatike Motorsport Orë me disque tani dhe merr motorsport të klasit të lartë në kyçin tënd

ndryshim qëndrimi nën 50 sek
koha e funksionimit 42 orë
frekuenca e dridhjeve 21600 në orë
Bizhuteritë 21 copë
funksionin Mbështjellje automatike dhe manuale
3 duar
skeletizimi


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “Automatike Motorsport Orë me disque”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg
Gehäuse Farbe

Schwarz, Silber