Automatike Drift Orë me disque

349.95

Garancia e kënaqësisë
Shikoni lëvizjen: Miyota 8n24
I kufizuar në 150 copë
Përveç kësaj, një rrip lëkure me cilësi të lartë
Transporti nga Gjermania
transporti falas në 3-5 ditë pune
14 ditë e drejta e kthimit

S’ka stok

Automatike Drift Orë me disque

Frymëzuar nga klasikja jonë, Drift Orë me disque, një kryevepër teknike me një lëvizje automatike Miyota 8n24 ju pret këtu.

Dizajni elegant, i përjetshëm dhe në të njëjtën kohë sportiv është një deklaratë me çdo veshje! Një kombinim i precizitetit dhe cilësisë i jep Automatike Drift Orë me disque karakterin e saj unik dhe të dallueshëm në një DriftElement të Champions League!

Ky DriftElement ekskluziv është i kufizuar në vetëm 150 copë dhe nuk do të prodhohet më në këtë formë!

Merr Automatike Drift Orë me disque tani dhe merr motorsport të klasit të lartë në kyçin e dorës!

Cilësia DriftElement

Në themelimin e DriftElement, ne kemi vendosur të krijojmë ora unike. Dashuria për makinat dhe orët është shumë e rëndësishme për ne, siç është premtimi ynë për cilësinë. Që në fillim, ekipi ynë dëshironte të zhvillonte dhe të shiste produkte me cilësi të lartë që garantohen të jenë të rehatshme për t’u veshur dhe gjithashtu të duken të shkëlqyera.

Max & Uwe
Themeluesi i DriftElement

Mbështetja e startup-eve të reja

A jeni të interesuar për orët inovative që jo të gjithë i kanë?

Dëshironi të përfshiheni në procesin e prodhimit? Atëherë keni të drejtë me ne! Ne jemi një start-up i themeluar në vitin 2020 dhe do të përmbushim dëshirat tuaja për orën tuaj individuale.

DriftElement Garantie

Innerhalb der Garantiezeit beseitigen wir alle Mängel deines Produktes unentgeltlich, soweit sie auf Material- und Fertigungsfehlern beruhen.

Schnelle Lieferung

Kaum bei DriftElement bestellt, schon sind deine Produkte bei dir. Die Lieferung erfolgt innerhalb von 1-3 Tagen, der Versand läuft direkt über uns.

ndryshim qëndrimi nën 50 sek
koha e funksionimit 42 orë
frekuenca e dridhjeve 21600 në orë
Bizhuteritë 21 copë
funksionin Mbështjellje automatike dhe manuale
3 duar
skeletizimi


PËRBËRJA E AVANCUAR:Ne kemi zhvilluar orët tona dhe përbërjen optimale të lëvizjes së orës dhe çelikut hap pas hapi në një proces afatgjatë.


100% CILËSISË:Në DriftElement, ne jo vetëm që mbështetemi në një dizajn perfekt të buzës, por gjithashtu premtojmë cilësi të lartë.


DHURATA PERFEKTE:Orët me buzë DriftElement janë unike për adhuruesit e makinave. Diçka shumë e veçantë me një karakter unik.


MBËSHTETNI FILLIMET:Jeni të interesuar për produkte inovative dhe dëshironi të mbështesni një start-up? Ju keni ardhur në vendin e duhur, sepse ne jemi një kompani familjare nga Palatinati e themeluar në vitin 2020.


RAPORTI MË I MIRË I PERFORMANCËS SË ÇMIMIT:Ne ju shesim produktet tona DIREKT - pa ndërmjetës të shtrenjtë. Kështu garantojmë cilësi 100% me një çmim të pamposhtur!

There are no reviews yet.

Be the first to review “Automatike Drift Orë me disque”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Peshë 0.33 kg